Serwis & SzkoleniaSerwis


Mobilny serwis Numatic International działa na terenie całej Polski, za główny cel stawiając sobie doprowadzenie do usunięcia usterki maszyn i urządzeń Numatic w ciągu 48 godzin roboczych od momentu zgłoszenia. Większość usterek jest usuwana na miejscu u klienta, jednak gdy naprawa „ na miejscu” nie jest możliwa, uszkodzona maszyna czy urządzenie zabierane jest od klienta i przekazywane do autoryzowanego serwisu Numatic. Na czas naprawy istnieje możliwość dostarczenia klientowi zastępczego sprzętu do sprzątania. Do naprawy urządzeń Numatic używamy tylko oryginalnych części zamiennych. Świadczymy usługi serwisowe zarówno w ramach gwarancji jak i po jej upływie. Dane niezbędne do podjęcia czynności serwisowych:

 1. typ i model urządzenia oraz jego numer seryjny
 2. data zakupu
 3. dane teleadresowe użytkownika
 4. krótki opis problemu / usterki

W razie jakichkolwiek pytań, prosismy o kontakt z naszymi przedstawicielami: pod numerami telefonu: 516 414 835 , 536 217 366 pod adresem e-mail: biuro@dtj.com.pl

 • Szczecin - serwis firmowy
 • Poznań - serwis firmowy
 • Warszawa - serwis firmowy
 • Gdynia - serwis firmowy
 • Wrocław - serwis firmowy
 • Tychy - Śląsk - serwis firmowy
 • Legnica - serwis firmowy
 • Kielce - serwis firmowy
 • Łódź - serwis firmowy

Zgodnie z najwyższymi standardami obsługi posprzedażowej klienta zapewniamy wszystkim użytkownikom maszyn i urządzeń Numatic usługi serwisowe w ramach:

 1. serwis gwarancyjny: każde urządzenie Numatic jest objęte minimum 12 miesięcznym okresem gwarancji. W ciągu tego okresu czasu usuwamy bezpłatnie wszelkie ewentualne usterki (serwis i naprawa) oraz przeprowadzamy okresowe przeglądy gwarancyjne.
 2. serwis pogwarancyjny: naszym klientom oraz dealerom zapewniamy natychmiastowy dostęp do części zamiennych i akcesoriów. Naprawy w autoryzowanych punktach serwisowych oraz u naszych dealerów urządzeń Numatic wyróżniają się fachowością, rzetelnością oraz krótkimi terminami realizacji.

Producent udziela gwarancji na maszyny i urządzenia:Szkolenia


W chwili dostawy maszyny przeprowadzamy szkolenie z obsługi maszyny czyszczącej kablowej, bateryjnej, szorowarki, polerki. Prowadzimy również dodatkowe szkolenia z obsługi maszyn czyszczących Numatic przeznaczone dla personelu obsługującego urządzenia czyszczące.